🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃

روز بیست و هشتم

موضوع :🌷اعجاز را به یاد بیاور🌷

سلام عزیزان

💯یادتون باشه هر صبح به محض گشودن چشماتون واژه 《خدایا شکرت》 رو تکرار کنید

✔️اینو تبدیل به یک عادت روزانه بکنید

🌹در قدرشناسى رازى نهفته است، شما بايد بدانيد كه مواهب همواره اينجاست، پيرامون ما ، يا تنها براى شما ناديدنى است.🌹

هر روز يگانه است، هيچ روزى مثل هم نيست، چيزهاى خوبى كه هر روز اتفاق ميافتد براى هميشه متفاوت است.بخاطر همين وقتى شما قدرشناسى را با شمارش موهبتهاى ديروزتان به ياد ميآوريد ، نه تنها اين كار را چند بار تكرار ميكنيدبلكه باعث جذب نعمتهاى بيشترى ميشويد.
تمرين شكرگزارى وقدرشناسى يكى از قدرتمندترين تمرينهاست، مهم نيست آرزوهاى امروزتان چيست و يا فردا چه آرزوهايى داريد، تمرين شكرگزارى قدرتمندترين تمرين براى زندگى شماست.
آسانترين راه براى به يادآوردن موهبتهاى گذشته آن است كه با آغاز روز ، شروع كنيد ، وقتى از خواب بر خاستيد، در ذهن خود اتفاقهاى روز قبل را مرور كنيد و اتفاقهاى اصلى وعمده ى صبح ، ظهر ، عصر تا وقت خواب را به ياد آوريد ، به ياد آوردن موهبتهاى روز گذشته به تلاش چندانى نياز ندارد فقط كافى است رخدادهاى روز قبل را به صورت سطحي مرور كنيد. ميتوانيد اين تمرين را با اين پرسش آغاز كنيد:

😁ديروز چه چيزهاى خوبى اتفاق افتاد؟😁
هرگاه شما سؤالى ميپرسيد، ذهن تان به صورت خودكار و سريع به دنبال جواب مى گردد ، آيا به شما خبر خوبى رسيد؟ آيا يكى از آرزوهاتون به صورت فوق العاده برآورده شد؟ آيا به طرز خاصى خوشحال شديد؟ آيا خبر خوشى كه منتظرش بوديد به شما رسيد؟ آيا كسى از شما تشكر ويژه اى كرد؟ آيا كسى در حل مشكلتون كمكتون كرد؟ آيا شما به كسى كمك كرديد؟آيا هديه گرفتيد يا هديه داديد؟ …. و دهها سؤال ديگه كه باعث ميشه شما نعمتهاتون را به ياد آوريد وقدرشناس باشيد وهمين قدرشناسى باعث ميشه روز به روز مواهب بيشترى را جذب كنيد يعنى در اصل به جذب آروزهاتون نزديك شويد و به زودى آنهارا بدست آوريد!
تمرين امروز شما وبهتره از اين به بعد اين تمرين را مدتى انجام دهيد!
ليستى از موهبتهاى روز گذشته تون را تهيه كنيد تا ميتونيد به ديروز فكر كنيد وتمام موهبتهاى كوچك وبزرگ ديروز را ياد داشت كنيد اين تمرين به دنبال كوچكى وبزرگى نعمتها نيست بلكه براى اين است كه شما چقدر موهبت پيدا ميكنيد و شكرگزار هستيد. همانطور كه هر نعمتى را پيدا ميكنيد اين كلمه معجزه آساى سپاسگزارم را بگوييد.
از اين به بعد اين تمرين را انجام دهيد وچون هر روز مثل روز قبل نيست مطمئن باشيد هر روز ميتوانيد چند موهبت جديد پيدا كنيد.

" وقتى شما چشم خود را مى گشاييد تا اين حقيقت را پيدا كنيد، دريچه ى قلبتان را بر روى انرژى مثبت زندگى گشوده ايد و زندگيتان سرشار از موهبت وعالى مى شود.

😀💰❤️💧" هر كس كه قدرشناس باشد به او بيشتر و در اندازه ى فراوانى داده مى شود."😁💰❤️💧

🙏قدرشناس باشيد زيرا فقط وفقط براى شماست🙏

پس امروز این برنامه تو باشه 👇

1⃣.فهرستی از ده موهبتی که داری تهیه کن.دلیل شکرگزاریت را بابت هر یک از آنها بنویس. فهرستت را بخوان و در پایان هر نعمت سه بار بگو: خدایا شکرت و حال و هوای شکرگزاری را احساس کن

2⃣.با برشمردن مواهب دیروز، اعجاز را به یاد بیاور و آنها را یادداشت کن. از خودت بپرس: دیروز چه اتفاق خوبی افتاد؟ و تمام مواهب دیروز را به یاد بیاور

3⃣.همانطور که مواهب دیروز را به یاد می آوری، برای هر کدام بگو خدایا شکرت

4⃣.بعد از امروز، تو می توانی این تمرین را به عنوان فهرستی کتبی انجام دهی یا با صدای بلند در ذهنت بگویی

5⃣.امشب قبل از اینکه بخوابی، دفتر شکرگزاریت را در دستت بگیر و در مورد بهترین اتفاقات روزت ،بگو خدایا شکرت@shokrgozarikhodavand99

🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃